8 Şubat Salı günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 7 Şubat Pazartesi gününün günlük burç yorumları…

8 Şubat Koç burcu yorumu

Sevgiliniz, sizin şahsî toplumsal etrafınızda rahat davranamayışının, tekrar sizden kaynaklı olduğunu düşünüyor. Mevcut tutumlarınızla bunun bu türlü olmadığını anlatmalısınız. Ağır bir çalışma periyodu içine girdiniz. İçinizden gelen ses kulak verin ve sağduyunuza itimadın, sizi muvaffakiyete götüreceği kesinlikle. Umudunuzu bağladığınız bir paranın gelmesi gecikebilir. Gece yorgunluklarına dikkat etmelisiniz. Son günlerin yorgunluğu olağanın üstünde bir dinlenme gerektiriyor.

8 Şubat Boğa burcu yorumu

Partnerinize karşı birçok hissinizden emin olamıyor ve karar vermekte zorlanıyorsunuz. Aşk hayatınızda yeni bir karar almak için uygun bir vakit değil. Mesleğinizle ilgili hayalperestliğinizi bir kenara bırakmalısınız. Zira ayaklarınız yere basmıyor. Artık gerçek yaşama dönme vakti geldi. İsteklerinizi gerçek bir taban üzerine oturtun ve sorumluluklarınızı unutmayın. Bugün bilhassa geleceğinize yönelik maddi yatırımlar yapmaktan kaçınmalısınız

8 Şubat İkizler burcu yorumu

Sevgilinizle ilgili öğreneceğiniz birtakım sırlar nedeniyle karamsarlığa kapılabilirsiniz. İşin aslını öğrenmeden reaksiyon vermeyin. Ancak az kaldı, yakında onunla bağlarınızı kopartacaksınız. Performansınızı muhafazaya devam ederseniz, iş ortamında keyifli saatler yaşayacaksınız. Yeni beklentilerle bir arada planlarınız da değişebilir. İş bağlantılarınızda birtakım operasyonlar yapabilirsiniz. Sırtınızı inançta hissetmek, sizin için iş ömrünün olmazsa olmazlarından biri üzere. Elinize beklediğinizden de fazla para geçecek.

8 Şubat Yengeç burcu yorumu

Bugün duygusal hayatınızda kimi çılgınlıklar olabilir. Akla hayale gelmeyen işlere kalkışabilir, ani bir maceraya atılabilirsiniz. En berbatı de size hiç de uygun olmayan kimselerle yakınlık kurmanız kelam konusu. Aceleye getirilmiş yakınlıklardan uzak durun, ziyan görebilirsiniz. Yıpratıcı iş temposunu biraz azaltarak rahatlamayı deneyin. İşinizle ilgili sizi mesleksel olarak geliştirecek bir toplantıda bulunmanız kelam konusu. Bu toplantıdan maddi-manevi çok çıkarlı çıkacaksınız.

8 Şubat Aslan burcu yorumu

Aşk hayatınıza güneş doğmak üzere. Bunun farkındasınız, lakin birtakım anlaşılır çekinceleriniz var. Bazen hisleri, hayatın birçok engellemesine rağmen, her şeyin önüne almak gerekebilir. Tahminen öbürleri yüzünden tahminen de kendi yetersizliklerinizi ve sonlarınızı kabul etmekte zorlandığınız için, sizi sabırlı olmaya zorlayan mesleksel bir sürecin içinde bulunuyorsunuz. Yeni bakış açıları geliştirmek, tahminen de süreksiz bir müddet için bile olsa, denetimi ve inisiyatifi bırakmanız gerekebilir.

8 Şubat Başak burcu yorumu

Aşk hayatınızda gözle görülür düzelmeler var. Beraberliğiniz hakkında aldığınız kararlar sevgiliniz tarafından ilgiyle karşılandı. Mutluluğunuzu kalıcı kılmanız için biraz daha itina göstermeniz gerekiyor. Bugün iş hayatınızı ilgilendiren riskli bir durumla müsabakanız mümkün. Temelinde gereğince muhakeme edebilirseniz, çok da değerli bir şey olmadığını göreceksiniz. Nakdî kaynaklarınızı büyütmek için yaptığınız teşebbüsler olumlu sonuçlar vermeye başladı.

8 Şubat Terazi burcu yorumu

Sevgilinizi etkilediğini düşündüğünüz arkadaşınız makus bir niyet taşımıyor, ancak bu türlü bir tesirin varlığı da kelam konusu. Birtakım şeyleri vakte bırakırsanız, her şey daha kolay çözümlenebilir. İş yerindeki sorumluluklarınızı yerine getirirken, bunların yükü altında eziliyor olmanız, muvaffakiyetin uzaklaşmasına ve performansınızın düşmesine neden oluyor. Ömrün size sunduğu yeni iş alternatiflerini değerlendirmeniz, tahminen de daha büyük fırsatların önünüze serilmesinde tesirli olacaktır.

8 Şubat Akrep burcu yorumu

Hoşlandığınız şeyleri daima sevgilinizle paylaşmak istiyorsunuz. Onunla aranızdaki bağlantı çok sıcak lakin ayrılık sizi üzüyor. Atacağınız adımı düzgün hesaplayıp, kusurlarınızı kavramaya çalışın. Mesleğinizle ilgili radikal kararlar alabilirsiniz. Bunun için gerekli güç şu sıralar sizde mevcut. Bu gücünüzden yararlanmayı bilin. İş arkadaşlarınızdan birisi beklemediğiniz bir hal içerisine girebilir. Hiç ummadığınız negatif yaklaşımlar karşısında sabırlı olmak galiba daha yeterli olacak.

8 Şubat Yay burcu yorumu

İlişkinizde sizi rahatsız eden belirsizliklerin yavaş yavaş ortadan kalkacağı bir gündesiniz. Duygusal taraftan çok daha olumlu bir periyoda giriyorsunuz. İş yerinde olumsuz konuşmalar geçebilir. Amirlerinizle münakaşa edebilirsiniz. Bu münakaşalarınızın sebebi de, arkadaşlarınızla yaşadığınız olumsuz gelişmeler. Etrafınızdaki iş arkadaşlarınızla konuşurken biraz daha dikkatli olun. Sizin açık sözlülüğünüz kimi vakit kırılmalarına neden olabiliyor. Mali durumdan çok sıkışıksınız.

8 Şubat Oğlak burcu yorumu

Sevdiğiniz kişinin işlerinin ağır olması tahminen de yalnız kalmanıza ve öfkelenmenize neden olabilir. Lakin biraz anlayışlı olmanız gerektiğini siz de kabul etmelisiniz. Bugünlerde işinize gösterdiğiniz çok tepki, sizin sabırsız ve alıngan bir yapıya sahip olmanızı ve olayları yüzünüze gözünüze bulaştırmanızı sağlıyor. Çok, sert ve makul olmayan davranışlardan kaçınarak, ahenk sağlayabilmek için uzlaşma yoluna gitmelisiniz. Mali gelişmeler istediğiniz tarafta ilerliyor.

8 Şubat Kova burcu yorumu

Aşk hayatında hak ettiğiniz memnunluğu yakalamak için anlayışlı davranmanız gerekiyor. Hoşlandığınız şahsa karşı biraz daha sakin olun, gergin ortamlardan uzak durun. Birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızın fikirleri, üzerinizde olumsuz tesir yapıyor ve karar almanızı zorlaştırıyor. Kararlarınızda mantığınızın sesine kulak verin. İş hayatında beklediğiniz atılım için uygun bir gün değil. Biraz daha beklemeniz gerekiyor. Parayla ilgili mevzularda gecikmeler kelam konusu.

8 Şubat Balık burcu yorumu

Sevgiliniz, sizin şahsî toplumsal etrafınızda rahat davranamayışının, yeniden sizden kaynaklı olduğunu düşünüyor. Mevcut tutumlarınızla bunun bu türlü olmadığını anlatmalısınız. Ağır bir çalışma devri içine girdiniz. İçinizden gelen ses kulak verin ve sağduyunuza inancın, sizi muvaffakiyete götüreceği kesinlikle. Umudunuzu bağladığınız bir paranın gelmesi gecikebilir. Gece yorgunluklarına dikkat etmelisiniz. Son günlerin yorgunluğu olağanın üstünde bir dinlenme gerektiriyor.

Başa dön tuşu