Et benleri doğal yolla nasıl yok edilir çam ağacı esansı kullanın!

Boyunda, göz kapaklarında, kolda ve bedenin çeşitli yerlerinde olan küçük çıkıntılar olarak karşımıza çıkıyor. Et benleri cildin yağlı katmanlarında kolajen birikmesi sonucunda meydana gelir. Bazen sürtünmeden et benleri oluşabiliyor. Manzarası bizi rahatsız eden et benlerinden doğal yolla kurtulabilirsiniz. İşte et benlerini yok edecek doğal tahliller…

Elma sirkesi

Elma sirkesinde bulunan asidik asit, et benleri ve siğilleri yok etmek için en tesirli hususların ortasında yer alır.

1 yemek kaşığı elma sirkesi, 1 kürdan, 1 pamuk topu ve yara bandı elma sirkesini uygulamak için gereken gereçler. Et beninin etrafını ılık su ve hassas bir sabunla yıkayın. Büsbütün kurulayın ve bir kürdanla nazikçe kaşıyın. Pamuğu elma sirkesine batırın ve direkt olarak benin üstüne koyup yara bandıyla yapıştırın. Sonraki sabah bandı çıkartıp cildinizi durulayın ve gece yatmadan evvel bu süreci tekrarlayın. Bu tedaviye et beni düşene kadar davam edin.

Çay ağacı esansı

Antibiyotik ve antiviral özellikleri rahatsızlığa neden olan patojenleri yok etmeyi sağlar.

3 damla çay ağacı yağ esansı, su ve1 pamuk topu kullanın. Pamuğu suya batırın ve ben oluşan bölgeyi temizleyin. Benin üzerine 2 yahut 3 damla çay ağacı yağ esansı damlatın. Durulamadan öylece bırakın ve et beni yok olana kadar günde iki kere uygulayın.

Kekik yağı

İçeriğindeki bileşenler ciltte oluşan tümörü yok eder ve bedenin öteki kısımlarında tekrardan çıkmasını maniler.

Yarım çay kaşığı kekik yağı ve 1 pamuk topu ile kekik yağını uygulayın. Pamuğu kekik yağına batırın ve sorunlu bölgeye sürün. Günde iki kere tekrarlayın.

Tuz ve soğan suyu

Soğanda bulunan sülfür bileşeni bu sorunu yok etmeye yarayan antibakteriyel özelliklere sahiptir.

1 soğan, 1 yemek kaşığı deniz tuzu ve 1 bandaj kullanın. Soğanı güzelce doğrayın ve tuzla karıştırın. Sonraki gün soğanın suyunu sıkın ve et beninin üstüne sürün. Sorunlu bölgeye uyguladıktan sonra bir bandajla sarın ve gece boyunca bekletin. 10-12 gece uzunluğuna daima olarak süreci tekrarlayın

Ananas suyu

Enzimin sahip olduğu iltihap sökücü ve antiviral tesirler, et benlerinin küçülmesini sağlar ve bedenin öteki kısımlarına yayılmasını mahzurlar.

1 ananas, 3 damla limon suyu ve 1 pamuk topu uygulamada gerekiyor. Ananası ezin ve üzerine 3 damla limon sıkın. Pamuğu hazırladığınız sıvının içine batırın ve sorunlu bölgeye sürün. Bu süreci günde üç kez tekrarlayın.

.

Başa dön tuşu