Gıdı eritme maskesi tarifleri sarkmayı engelliyor!

Cilt hoşluğu ve genç görünüme ehemmiyet veren bayanlar için gıdı sarkması büyük bir sorundur. Bu sorun yaşa ve çevresel faktörlere bağlı olarak gelişmektedir. Gıdı sarkmasının doğal sistemlerle önüne geçmek kesin olarak mümkün olmasa da bu durumun önlenmesi mümkündür. Siz de gıdı sarkmasının önüne geçmek istiyorsanız size önereceğimiz bu maske tanımlarını kesinlikle denemelisiniz. Pekala gıdı eritme doğal usulleri neler? Gıdı eritme maskesi nasıl yapılır? İşte tüm merak edilenler… 

GIDI SARKMASI YAŞA VE ÇEVRESEL FAKTÖRLERE BAĞLI OLARAK OLUŞMAKTADIR 

Bu durum en çok bayanları rahatsız etmektedir. Ekseriyetle hoşluğuna düşkün bayanlar için hayli büyük bir sorun olan gıdı sarkması epeyce hudut bozucu bir durumdur. Gıdı sarkmasının çeşitli nedenleri bulunmaktadır. Bunlar yaşa ve çevresel faktörlere bağlı olarak değişmektedir. Şayet yüzünüzde yer çekimine bağlı olarak meydana gelen sarkmalar varsa bunu birtakım maske tanımlarıyla engelleyebilirsiniz. 

GIDI SARKMASINI ÖNLEMEK İÇİN… 

Gıdı sarkmasını engellemek için buradaki fazla yağların eritilmesi gerekmektedir.  Bu maske tanımlarını uygulayarak, gıdı sarkmasına mahzur olabilirsiniz. Gıdı eritme hareketleri ile de gıdı sarkmasını engelleyebilirsiniz. Lakin bunları yapmak istemiyorsanız size önereceğimiz bu maske tanımlarıyla de gıdı sarkmasını engelleyebilirsiniz. 

SUMAK VE SABUN MASKESİ 

MALZEMELER: 

1 adet yumurtanın akı,2 Kaşık Sumak, 1 Kalıp beyaz banyo sabunu

HAZIRLANIŞI:

Maskeyi hazırlamak için öncelikle sabunu ince ince rendeleyin. Akabinde da yumurta ve sumakla karıştırıp bir tülbente koyun. Tülbenti üstten bağlayacak biçimde başınıza sarıyoruz. (Karışım çeneye isabet etmelidir). Bu halde karışım ile ne kadar çok mühlet beklerseniz o kadar düzgündür. Haftada en az 3 kez uygulanmasını tavsiye ediyoruz..

LİMON MASKESİ: 

Dörtte bir ölçüdeki limonu gıdı bölgenize 10 dakika kadar kompres yapın. Şayet masaj uygulayabilirseniz, daha tesirli olacaktır. Bu müddetin akabinde limonlu olarak yarım saat kadar bekleyin ve yıkayın. Her gün uygulayabilirseniz, tesirli olacaktır.

Başa dön tuşu