Özlem Saraç’ın kaleme aldığı ‘O Gece’ adlı tiyatro oyunu tiyatro severlerle buluşuyor!

Gözü yükseklerde olanların itibarsızlaştığı ve bir çok şeyin palavra üzerine kurulduğu yaşantıları olanların öyküsünü anlatan ‘O Gece’ isimli tiyatro oyunu 30 Ocak’ta artısahne Mecidiyeköy’de tiyatro severleriyle buluşuyor! 30 Ocak’ta izleyiciyle buluşmak için geri sayıma başlayan, Hasret Saraç’ın kaleme aldığı, Bilge Emin’in yönettiği “O Gece”; sonu vefatla biten geceyi sahneye taşırken ilgilere, yüreğe ve prestije dair farklı bir bakış açısı sunuyor. 

Şencan Güleryüz, Begüm Birgören, Tolga Güleç, Beğenilen Çığacı ve Cahit Gök’ün birlikte rol aldığı “O Gece” oyunu, AYSA Yapım Tiyatrosu tarafından sahneye konuyor. 

KONUSU NE?

Sıla, yorgun düştüğü evliliğinde Ulaş ile yolları ayırmaya karar vermiştir. Ahu ile meslek evliliği yapmaya hazırlanan Erdem’le, garsonluk yaptığı kulüpte yolları kesişir. Problemli bağlantılarından kaçarak bir ortaya gelen Sıla ve Fazilet, umudu birbirlerinde ararlar, lakin acemice geçirdikleri birinci gecede olanlar olur. 

Sıla’nın nefesi kesilir, olduğu yere yığılır kalır. Fazilet başına gelenleri yalnızca ortağı, yakın arkadaşı Aydın’a anlatır ve ondan yardım ister. Artık ortada bir meyyit vardır ve işin içinden sıyrılmak o kadar kolay olmayacaktır. 

Başa dön tuşu