Tırnak sararmasına anında etki edecek 2 doğal çözüm!

Bakımlı eller biz bayanlar için epey değerlidir. İster oje kullanın yahut kullanmayın kimse sararan tırnaklara sahip olmak istemez. Çeşitli nedenlerden kaynaklı sararan tırnakları beyazlatmak için konutta pratik bir halde yapabileceğiniz 2 doğal usul ile sararan tırnaklarınızı eski haline getirebilirsiniz. Hoşluk salonlarına gitmeye vaktiniz yoksa yahut ekstra ödemeler yapmak istemiyorsanız meskende limon ve elma sirkesi ile sararan tırnaklarınıza bakım yaparak beyazlatabilirsiniz! İşte Konutta sararan tırnakları beyazlatmanın pratik yöntemleri!

Limon Tekniği İle Sararan Tırnaklara Veda Edin!

Gündelik hayatta çok farklı alanlarda kullandığımız limon hoşluk kategorisinde de epeyce kurtarıcı! Bir dilim limon ile sararan tırnaklarınızı eski haline getirmek mümkün. Bunun için bir dilim limonu tırnaklarınızın üzerine sürüp yaklaşık 10 yahut 15 dakika kadar bekleterek sonrasında pamukla tırnaklarınıza masaj yapın. Bu uygulamadan sonra tırnaklarınızı yıkayarak aradi farkı anlayabilirsiniz. 

Elma Sirkesi İle Tırnak Bakımı!

Elma sirkesi, sarı tırnakları eski haline getirmenin yanında tıpkı vakitte tırnaklarının çabuk kırılmasından şikayetçi olanlar için besleyici ve tırnakları güçlendirici bir uygulamadır. Tırnaklarınızın daha sağlıklı ve güçlü büyümesinde epey tesirli olan elma sirkesini bir kabın içerine bir ölçü dökün daha sonra ellerinizi elma sirkesinin bulunduğu kabın içerisinde 15 dakika kadar beklettikten sonra pamukla tırnaklarınıza masaj yaptıktan sonra ellerinizi yıkayabilirsiniz.

Başa dön tuşu